Siera ražotne Raunā ir ģimenes uzņēmums un vienīgā vieta Baltijā, kurā top Zaļais siers ar pašu dārzā audzētu sierāboliņu. Mēs labprāt iepazīstināsim ar ražotni un cienāsim ar  četru veidu beramajiem sieriem - Zaļo sieru, baraviku sieru, sieru ar garšaugiem un sieru Ķiplociņš, kā arī veselīgo gī sviestu un pikanto knapsieriņu.

Būs iespēja uzzināt, kā paralēli siera dzīvei, tiek meistaroti 16 veidu Mājas makaroni no īstām lauku olām - ar baravikām, kaņepēm, krāsainie, ar sierāboliņu, ar garšaugiem, ar dillēm, ar halapenjo pipariem u.c. Savukārt senāku garšu atmodināšanai ciemiņus labprāt pacienāsim ar dažāda pikantuma knapsieriņu - labu un veselīgu biezpiena uzkodu pie alus vai citiem dzērieniem.

Pēc viesošanās siera ražotnē, aromātiskos sierus, garšā bagātīgo sviestu un Mājas makaronus būs iespēja iegādāties, lai vestu mājās baudīšanai. Ekskursija-degustācija pieejama grupām līdz 40 personām.

JAUNUMS - makaronu darbnīca, kas aizraus gan lielus, gan mazus. Darbnīcā ikvienam būs iespēja rullēt mīklu, sagriezt makaronus ar īpašu iekārtu, tos iesaiņot un ņemt līdzi baudīšanai mājās, uzzināt, kad un kā radās makaroni, kā arī iepazīties ar ražotnes produktiem un tos nobaudīt. Makaronu darbnīcā priecāsimies uzņemt grupas no 15 līdz 25 pers.

Makaronu darbnīca notiek arī karjeras attīstības atbalsta pasākumu ietvaros.

Gan uz ekskursiju-degustāciju, gan makaronu darbnīcu nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 22014583.

Uz tikšanos Siera ražotnē! 

Zane un Ilmārs Ceriņi

 .