Siera ražotne Raunā ir ģimenes uzņēmums un vienīgā vieta Baltijā, kurā top Zaļais siers ar pašu dārzā audzētu sierāboliņu. Mēs labprāt iepazīstināsim ar ražotni un cienāsim ar  četru veidu beramajiem sieriem - Zaļo sieru, baraviku sieru, sieru ar garšaugiem un sieru Ķiplociņš, kā arī veselīgo gī sviestu un pikanto knapsieriņu.

Būs iespēja uzzināt, kā paralēli siera dzīvei, tiek meistaroti 16 veidu Mājas makaroni no īstām lauku olām - ar baravikām, kaņepēm, krāsainie, ar sierāboliņu, ar garšaugiem, ar dillēm, ar halapenjo pipariem u.c. Savukārt senāku garšu atmodināšanai ciemiņus labprāt pacienāsim ar dažāda pikantuma knapsieriņu - labu un veselīgu biezpiena uzkodu pie alus vai citiem dzērieniem.

Pēc viesošanās siera ražotnē, aromātiskos sierus, garšā bagātīgo sviestu un Mājas makaronus būs iespēja iegādāties, lai vestu mājās baudīšanai. Ekskursija-degustācija pieejama grupām no 10 personām.

Ekskursija/degustācija iepriekš jāpiesaka, zvanot 22014583 vai rakstot uz [email protected]

JAUNUMS - PAŠAPKALPOŠANĀS VEIKALS!

Jebkurā dienā, iepriekš nepiesakoties, ir iespēja mūs apciemot, ražotnes veikaliņā iepazīties ar visiem mūsu produktiem un iegādāties tos par labākajām (ražotāju) cenām.

Uz tikšanos Siera ražotnē! 

Zane un Ilmārs Ceriņi


Pirkumu grozs