Siera ražotni 2006. gadā Raunā dibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos mūsu ražotnē tapa tikai divi produkti - Zaļais siers un Zelta (zināms kā gī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 29 iecienīti produkti, to skaitā beramais siers ar baravikām, siers Ķiplociņš, siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni, 4  veidu Mājas nūdelītes un jaunums - trīs veidu platie makaroni "Saulainā izlase". Vairāk par katru produktu uzzini sadaļā Produkti.

Esam gandarīti, ka nu jau 16 gadus SIA "Siera ražotne" ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Vienu no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņu - audzējam paši savā dārzā. 

Mūsu ražoto produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā (plašāk skatīt sadaļu Kur iegādāties) un mūsu ražotnes pašapkalpošanās veikalā Raunā, Parka 4a.


Interesentiem pieejamas divu veidu viesošanās:

- Ekskursija ar degustāciju un iespēju uzzināt uzņēmuma rašanās stāstu, iepazīties ar ražošanas procesu un nobaudīt pie mums tapušos produktus. Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot 22014583 vai rakstot [email protected].

 - JAUNUMS - pašapkalpošanās veikals!  Jebkurā dienā, iepriekš nepiesakoties, ir iespēja mūs apciemot, ražotnes veikaliņā iepazīties ar visiem mūsu produktiem un iegādāties tos par labākajām (ražotāja) cenām.